­Předchozí
Porcelaingres
Porcelaingres
Další

PORCELAINGRES

Německý výrobce Porcelaingres je velmi mladá společnost. Součástí výroby vysoce kvalitních slinutých dlažeb v nejmodernějším zařízení v Evropě jsou od roku 2003.

Vzhledem k tomu, že německá pobočka je součástí italské firmy Fiandre, může využít odborných znalostí této firmy, jenž je jedním z největších výrobců obkladů a dlažeb. 
Porcelaingres dlažby dělané „na míru“ zákazníkovi jsou vhodné pro interiéry i pro venkovní použití nebo fasády. Mnoho architektů materiály používá i neortodoxním způsobem. Cílem firmy je uplatnit své materiály v sofistikované architektuře. Porcelaingres vyvíjí všechny své produkty výhradně ve spolupráci s předními, vysoce uznávanými architekty a interiérovými designéry. Všechny kolekce jsou potom výsledkem vlastních dílen. Cílem je vždy vytvořit dokonalý ideální systém koordinovaných barev, textur, povrchů a struktur materiálu.  

Nasloucháme vašim přáním a požadavkům, jejichž naplnění očekáváte od nové koupelny. Navrhneme dokonale funkční řešení v nejmodernějším designu.

Abychom se vám mohli plně věnovat, doporučujeme sjednat si nezávaznou osobní schůzku s naším odborným poradcem. Přizpůsobíme se vašemu časovému plánu.

SJEDNEJTE SI SCHŮZKU