­Předchozí
Mosaico+
Mosaico+
Další

MOSAICO+

Mosaico+ vyrábí mozaiky způsobem, který se liší od všech ostatních. Dokáže rozpoznat excelentní design. Mosaico+ zkoumá osobitý potenciál mozaiky, investuje do kvality materiálů a technologií a zkoumá původní způsoby aplikace mozaiky.

Kontinuální zacílení na vývoj produktů vedlo k úspěšné spolupráci s mezinárodně proslulými designéry, jako například Francesco Lucchese, Giugiaro Design a Carlo Dal Bianco, kteří otevírají nové myšlenky a posouvají způsoby možností kombinací mozaik a konceptu all-inclusive design, zaměřeného na dekorativní pokrytí podlah a stěn, za hranice dosavadních trendů. Každá kolekce zaručuje maximální univerzálnost a v mnoha případech je předem určena k použití v kombinaci s dalšími prvky série, což umožňuje řadu různých způsobů kombinováni a představuje inspiraci pro tvorbu individuálních projektů pro rezidenční i a komerční interiéry.

Nasloucháme vašim přáním a požadavkům, jejichž naplnění očekáváte od nové koupelny. Navrhneme dokonale funkční řešení v nejmodernějším designu.

Abychom se vám mohli plně věnovat, doporučujeme sjednat si nezávaznou osobní schůzku s naším odborným poradcem. Přizpůsobíme se vašemu časovému plánu.

SJEDNEJTE SI SCHŮZKU