­Předchozí
Laufen
Laufen
Další

LAUFEN

Tradiční výrobce koupelnové keramiky, švýcarská značka Laufen, se pyšní dlouholetou tradicí. Ve městečku Laufen ležícím u švýcarské Basileje se nejstarší umělý materiál zpracovává více než 120 let.

Díky neustálým inovacím v designu se značka zaslouženě stala špičkou na evropském trhu. Závěsné klozety i samostatně stojící umyvadla, které sehrály důležitou roli v posunu estetiky koupelen, pochází právě z dílny této firmy. Portfolio výrobků však nekončí pouze koupelnovou sanitou, ale nabízí také moderní koupelnový nábytek, nadčasové koupelnové doplňky a elegantní vodovodní baterie. 
Pod její hlavičkou lze najít jména známých designerů, kteří se podílí na vzniku každého typu výrobku. Například uznávaný italský architekt a designér Roberto Palomba je dlouhá léta podepsán pod designově originální a náročně provedenou řadou sanitární keramiky Palomba Collection.

 

NOVINKY ZNAČKY LAUFEN

- Koupelnová kolekce VAL - design by Konstantin Grcic

Nasloucháme vašim přáním a požadavkům, jejichž naplnění očekáváte od nové koupelny. Navrhneme dokonale funkční řešení v nejmodernějším designu.

Abychom se vám mohli plně věnovat, doporučujeme sjednat si nezávaznou osobní schůzku s naším odborným poradcem. Přizpůsobíme se vašemu časovému plánu.

SJEDNEJTE SI SCHŮZKU