­Předchozí
Gardenia Orchidea
Gardenia Orchidea
Další

GARDENIA ORCHIDEA

Gardenia Orchidea byla založena roku 1961 a již za pár let se stala věhlasnou společností ve světě keramiky. Dlouhá léta si uvědomuje význam zvuku své obchodní značky.

Gardenia je proslulá i skrze spolupráci vzniklou v roce 1997 s významnou italskou značkou Versace. V této spolupráci našla skupina Ceramiche Gardenia velice inspirativní vztah, který ji dopomohl k velkým úspěchům. Duch spojující tyto dvě značky pramení ze společné vášně pro design interiéru a dekoračních detailů pro domácnost. Dokonce i dnes je úzká spolupráce s módním domem v Miláně zdrojem velké hrdosti a inspirace. 
Keramika společnosti Gardenia Orchidea ztělesňuje nové styly a koncepty, které následují trendy architektury. Použití dekorativních úprav přírodních materiálů jako dřeva a mramoru, snaha o vytvoření jednotného prostoru pomocí skleněných a kovových povrchů, to jsou trendy, které Gardenia ovládá a využívá je ve svých produktech.

Nasloucháme vašim přáním a požadavkům, jejichž naplnění očekáváte od nové koupelny. Navrhneme dokonale funkční řešení v nejmodernějším designu.

Abychom se vám mohli plně věnovat, doporučujeme sjednat si nezávaznou osobní schůzku s naším odborným poradcem. Přizpůsobíme se vašemu časovému plánu.

SJEDNEJTE SI SCHŮZKU