­Předchozí
DOM
DOM
Další

DOM CERAMICHE

Dom Ceramiche patří do vybrané společnosti značkových italských výrobců obkladů a dlažeb. Představuje spojení technického khow-how a kreativity. Toto spojení vede k vynikající kvalitě materiálů doprovázené estetickou vyspělostí.

Dom Ceramiche patří do vybrané společnosti značkových italských výrobců obkladů a dlažeb. Představuje spojení technického khow-how a kreativity. Toto spojení vede k vynikající kvalitě materiálů doprovázené estetickou vyspělostí. Vše je umocněno kvalitou poskytovaného servisu a služeb. Společnost Dom Ceramiche neustále investuje značné množství prostředků do vývoje nejmodernějších technologií, tak aby mohla uspokojovat potřeby svých klientů po kvalitě použitých materiálů a vyspělosti designového provedení.
Tato společnost se řídí heslem, že domov je středobodem harmonie, klidu a soukromí. Své produkty navrhuje tak, aby pro Vás domov znamenal prostředí intimní svobody a relaxace v duchu kvality a luxusu od obývacího pokoje přes koupelnu až po ložnici.

Nasloucháme vašim přáním a požadavkům, jejichž naplnění očekáváte od nové koupelny. Navrhneme dokonale funkční řešení v nejmodernějším designu.

Abychom se vám mohli plně věnovat, doporučujeme sjednat si nezávaznou osobní schůzku s naším odborným poradcem. Přizpůsobíme se vašemu časovému plánu.

SJEDNEJTE SI SCHŮZKU