­Předchozí
Burgbad
Burgbad
Další

BURGBAD

Výrobce koupelnového nábytku Burgbad byl založen jako rodinný podnik v roce 1946 v lázeňském městečku Bad Fredeburg. Někdejší manufaktura na dřevěné stavebnice a kávové mlýnky se postupem let vyvinula v moderní, výkonný podnik.

Dnes je Burgbad předním výrobcem luxusních řešení koupelen. Sortiment jeho výrobků zahrnuje prvotřídní koupelnový nábytek, systémová řešení, umyvadlové stoly, zrcadlové skříňky, vany, sprchové vaničky a inovativní koncepce místností pro koupelnu a příbuzné prostory. Svědomitá ruční práce, nadčasový design a prvotřídní materiály otevřely značce Burgbad dveře na mezinárodní trhy. Značka Burgbad je ve světě synonymem hodnot „exkluzivní design koupelen, vynikající kvalita a vysoká funkčnost“.

Nasloucháme vašim přáním a požadavkům, jejichž naplnění očekáváte od nové koupelny. Navrhneme dokonale funkční řešení v nejmodernějším designu.

Abychom se vám mohli plně věnovat, doporučujeme sjednat si nezávaznou osobní schůzku s naším odborným poradcem. Přizpůsobíme se vašemu časovému plánu.

SJEDNEJTE SI SCHŮZKU