­Předchozí
Brix
Brix
Další

BRIX

Brix - výrobce, jenž se věnuje navrhování a výrobě materiálů pro architekturu a který silně věří v kulturní hodnoty realizovaného projektu. Od svého založení v roce 2001 Brix svým přístupem přinesl revoluci ve způsobu myšlení a vnímání keramiky jako materiálu.

Specifický přístup Brixu nám klade na srdce: přemýšlejte mimo mantinely, mimo požadavky trhu, bourejte status quo a konvence. Tato kreativní filozofie pozvolna vyprovokovala další talenty a partnery ke spolupráci.
V roce 2011 Brix zahájil novou a velmi ambiciózní kapitolu, společnost se nově prezentuje jako “multi-material company”: pracuje nejen s keramikou, ale i dalšími materiály, jako jsou například dřevěné parkety, skleněné mozaiky a ukončovací prvky. Materiály jsou vzájemně vhodně kombinovány. Brix vytvořil takovou škálu povrchů a barev, která umožňuje dosáhnout skvělé souhry tónů při použití různých materiálů v jednom projektu a nabízí touto cestou designérům nečekané možnosti. 

Nasloucháme vašim přáním a požadavkům, jejichž naplnění očekáváte od nové koupelny. Navrhneme dokonale funkční řešení v nejmodernějším designu.

Abychom se vám mohli plně věnovat, doporučujeme sjednat si nezávaznou osobní schůzku s naším odborným poradcem. Přizpůsobíme se vašemu časovému plánu.

SJEDNEJTE SI SCHŮZKU