­Předchozí
Axor
Axor
Další

AXOR

Značka Axor ukazuje rozmanitost a kouzlo jednotlivých životních stylů promítajících se v koupelnách. Ve spolupráci s některými z nejúspěšnějších designérů světa vznikají rozsáhlé kolekce koupelen, které jsou tak osobité a různorodé, jako lidstvo samo a nabízí různé styly: od dynamicky elegantní obyvatelné koupelny, až po přírodou inspirovanou oázu klidu.

Axor, je designérská značka německé firmy Hansgrohe, která spolupracuje s mezinárodně uznávanými designéry a architekty a společně s nimi uskutečňuje jejich vize při realizaci koupelen, sloužících jako prostor pro bydlení. Kolekce Axor nabízí velký počet jedinečných a trvalých řešení pro vytvoření koupelen dle osobních potřeb na nejvyšší estetické a technologické úrovni. Kolekce Axor byly vytvořeny ve spolupráci s těmito designéry - Phoenix Design, Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud, Patricia Urquiola, a také Ronan a Erwan Bouroullec. Všichni uvedení designéři přispívají k tomu, že pobyt v koupelně a její blízkosti je o něco smysluplnější a krásnější.

Nasloucháme vašim přáním a požadavkům, jejichž naplnění očekáváte od nové koupelny. Navrhneme dokonale funkční řešení v nejmodernějším designu.

Abychom se vám mohli plně věnovat, doporučujeme sjednat si nezávaznou osobní schůzku s naším odborným poradcem. Přizpůsobíme se vašemu časovému plánu.

SJEDNEJTE SI SCHŮZKU