Kolekce

Výrobci koupelnového vybavení, jejichž výrobky najdete v ELITE BATH, patří ke špičkám v oboru. Nechte se inspirovat koupelnovým designem a objevte spolu s námi „pure beauty“. V ELITE BATH.

Alape

Firma Alape je již 111 let garancí kvalitních a individuálních řešení koupelen. Alape vyrábí nadstandardní a inovativní zařizovací předměty do koupelen z glazované oceli a dřeva.

Alape

Armani / Roca

Spojení těchto ojedinělých značek přináší do prostoru koupelny jednoduchost a celkovou harmonii. Ztělesňují nezaměnitelný styl Giorgio Armani.

Armani / Roca
Artweger

Artweger

Artweger vás okouzlí svou jednoduchou elegancí, dokonalým propojením použitých materiálů a perfektní kvalitou.

Axor

Značka Axor ukazuje rozmanitost a kouzlo jednotlivých životních stylů promítajících se v koupelnách. Ve spolupráci s některými z nejúspěšnějších designérů světa vznikají rozsáhlé kolekce koupelen, které jsou tak osobité a různorodé, jako lidstvo samo a nabízí různé styly: od dynamicky elegantní obyvatelné koupelny, až po přírodou inspirovanou oázu klidu.

Axor
Brix

Brix

Brix - výrobce, jenž se věnuje navrhování a výrobě materiálů pro architekturu a který silně věří v kulturní hodnoty realizovaného projektu. Od svého založení v roce 2001 Brix svým přístupem přinesl revoluci ve způsobu myšlení a vnímání keramiky jako materiálu.

Burgbad

Výrobce koupelnového nábytku Burgbad byl založen jako rodinný podnik v roce 1946 v lázeňském městečku Bad Fredeburg. Někdejší manufaktura na dřevěné stavebnice a kávové mlýnky se postupem let vyvinula v moderní, výkonný podnik.

Burgbad
Cordivari

Cordivari

Tato značka identifikuje uměleckou dráhu, výzkum a vývoj Cordivari skupiny. Tato koncepce zkoumá oblast emocí a efektivitu vytápění.

Decor Walther

Dokonalost je v detailech! Přes čtyřicet let vytváří značka Decor Walther nezaměnitelný rukopis designových doplňků pro luxusní koupelny. Precizní provedení, módní nadčasovost, leštěný chróm, porcelán, dřevo - to jsou prvky jejichž relaxační krása je charakteristická pro tuto značku a nikdy vás neomrzí.

Decor Walther
DG Mosaic

DG Mosaic

Mozaika vždy spojovala dekorativní umění s technikou provedení. Dokonalé uspořádání mozaikových kamínků různých tvarů a nekonečného množství barevných odstínů vyvolává obdiv a úžas a představuje úchvatný zážitek.

Dom Ceramiche

Dom Ceramiche patří do vybrané společnosti značkových italských výrobců obkladů a dlažeb. Představuje spojení technického khow-how a kreativity. Toto spojení vede k vynikající kvalitě materiálů doprovázené estetickou vyspělostí.

Dom Ceramiche
Dornbracht

Dornbracht

Průzračná, čistá, tekoucí voda. Výchozí bod našeho podnikání. A základ pro výrobu jejich produktů. Všechny baterie a doplňky, které nesou jméno Dornbracht, jsou jasné a jednoznačné ve své funkci.

Duravit

Duravit renomovaná německá společnost, která se zabývá výrobou sanitární keramiky již od roku 1817. Dura-dlouhotrvající, vit-život, čili dlouhotrvající životnost výrobku, dlouhotrvající spokojenost zákazníků.

Duravit
Fortel Design

Fortel Design

Firma Fortel Design je dodavatelem přírodního kamene do interiéru i exteriéru s největším showroomem na přírodní kámen v ČR.

Gardenia Orchidea

Gardenia Orchidea byla založena roku 1961 a již za pár let se stala věhlasnou společností ve světě keramiky. Dlouhá léta si uvědomuje význam zvuku své obchodní značky.

Gardenia Orchidea
Gentry Home

Gentry Home

Gentry Home nabízí klasický a typicky anglický porcelán s elegantními detaily. Tento porcelán se vyznačuje kvalitou a spolehlivostí obchodní značky a jeho vrcholem je ucelená řada nadčasových koupelnových interiérů.

Graniti Fiandre

Graniti Fiandre je jednou z největších a nejznámějších společností zabývající se výrobou slinutých dlažeb.

Graniti Fiandre
Grohe

Grohe

V roce 1936 převzal Friedrich Grohe společnost Berkenhoff & Paschedag. Po převzetí se Grohe zaměřil na výrobu vodovodních baterií a komplexní modernizaci.

Hüppe

Vítejte ve světě, který používáte denně jen několik minut a který má přesto obrovský význam pro vaši pohodu. Žádný prostor není tak osobní a intimní jako skleněné stěny, mezi kterými necháváte osprchovat vaše tělo i duši.

Hüppe
Italgraniti Impronta

Italgraniti Impronta

Obklady a dlažby Italgraniti Impronta, luxus v italském stylu. Značka Italgraniti Impronta byla vždy měřítkem pro inovace spojené s vynikající kvalitou výrobků a služeb.

Kaldewei

Takmer osemdesiatročná tradícia výroby kúpeľňových vaní a sprchových vaničiek z najušľachtilejšieho a úplne prírodného materiálu - smaltovanej ocele Kaldewei 3,5 mm.

Kaldewei
Kale Seramik

Kale Seramik

Prvý turecký výrobca keramických obkladov, firma Canakkale seramic bola založená v roku 1957, od roku 1972 pod hlavičkou Kalebodur vyrába tiež dlaždice.

Keramag

Značka Keramag je součástí mezinárodního koncernu Sanitec – největšího výrobce koupelnového vybavení v Evropě. Keramag nabízí široký sortiment sanitární keramiky, koupelnového nábytku a příslušenství.

Keramag
Keuco

Keuco

Od svého založení v roce 1953 svou výrobní paletu neustále rozšiřovala, až se z původního specialisty na kvalitní koupelnové doplňky stala firma nabízející kompletní vybavení koupelen, která disponuje třemi výrobními závody v Německu.

Laufen

Tradiční výrobce koupelnové keramiky, švýcarská značka Laufen, se pyšní dlouholetou tradicí. Ve městečku Laufen ležícím u švýcarské Basileje se nejstarší umělý materiál zpracovává více než 120 let.

Laufen
Mosaico+

Mosaico+

Mosaico+ vyrábí mozaiky způsobem, který se liší od všech ostatních. Dokáže rozpoznat excelentní design. Mosaico+ zkoumá osobitý potenciál mozaiky, investuje do kvality materiálů a technologií a zkoumá původní způsoby aplikace mozaiky.

Peronda

Peronda Group je výrobce keramických obkladů a dlažeb. Výrobky se prodávají pod značkou: Peronda Ceramicas, Museum, Harmony, Duomo a Kerum.

Peronda
Porcelaingres

Porcelaingres

Německý výrobce Porcelaingres je velmi mladá společnost. Součástí výroby vysoce kvalitních slinutých dlažeb v nejmodernějším zařízení v Evropě jsou od roku 2003.

Tece

Společnost TECE byla založena v roce 1955. Je jedním z předních výrobců montážních prvků pro závěsné toalety, odvodňovací sprchové žlaby, systému podlahového topení a potrubních systémů pro rozvody vody a topení.

Tece
Villeroy & Boch

Villeroy & Boch

Firma Villeroy & Boch vznikla již v roce 1748 v srdci Evropy v Lucemburku a za dobu svého působení se stala světově proslulou značkou.

VitrA

Firma VitrA, která vznikla v Turecku před více než šedesáti lety, se zaměřuje na výrobu sanitární keramiky, obkladů, dlažeb a koupelnového nábytku.

VitrA