ELITE BATH představuje Artweger: mistra elegantní nonšalance

12-12-2016

Německý výrobce vybavení koupelen a koupelnových doplňků Artweger je držitelem mnoha národních i mezinárodních ocenění za design.

Osobitý a elegantní styl se prolíná s inovacemi a praktickou funkčností, která je posvěcená spokojenými zákazníky po celém světě. Rudolf Greger a Christoph Pauschitz se o tuto rodinnou firmu starají od roku 1998 a vybudovali kolem sebe tým deseti designérů a dalších techniků, kteří stojí za zrodem každého produktu. Jako prémiový výrobce sprchových zástěn, parních sprch a sprch kombinovaných s vanami Artweger spojuje design a inovace s tradiční řemeslnou prací již více než 80 let.

 Elegantní sprchové zástěny Artweger jsou extrémně praktickým společníkem do vaší koupelny, kterého vám společnost ráda navrhne i na míru. V nabídce mimo jiné naleznete zástěny skládací, posuvné ale i ty umožňující bezbariérový přístup. Parní sprchy rovněž přicházejí ve všech podobách, a to i včetně té, která září příjemnými barvami a umožňuje poslech zvuků přírody či vaší vlastní hudby. Kolekce Twinline je vlajkovou lodí společnosti. Tato jedinečná kombinace sprchy a vany vám v podobě verze Twinline Air umožní užít si koupel s jemnými tryskami a relaxačním osvícením.

Více o značce Artweger