­Předchozí
Kalebodur
Kalebodur
Další

KALE SERAMIK

První turecký výrobce keramických obkladů, firma Canakkale Seramic byla založena v roce 1957, od roku 1972 pod hlavičkou Kalebodur vyrábí také dlaždice.

 V roce 2000 společnost vystupuje pod společným názvem Kaleseramik Canakkale Kalebodur (dále KALE) a je jedním z největších a nejznámějších celosvětových výrobců obkladů a dlažeb. KALE je také největší celosvětový výrobce obkladů a dlažeb v jednom závodě s kapacitou přes 66 milionů m2 ročně. Výroba probíhá v 50 továrnách ve městě Can, které zabírají 1,25 milionů m2 plochy. KALE v současnosti produkuje přes 1 900 druhů dlažeb v 50ti různých rozměrech a přes 2 200 druhů obkladů v 60ti různých rozměrech. Mezi nimi nalezneme i jedinečné obklady/dlažby Kalesinterflex v tloušťce od 3 mm a velikosti až 100x300 cm nebo dlažby vyráběné speciální Twinpress technologií. Slinuté dlažby mnoha formátů (až 60x120 cm), designů, barev a povrchů splňují veškeré požadavky, aby mohly být bez problémů použity v těch největších projektech.

Nasloucháme vašim přáním a požadavkům, jejichž naplnění očekáváte od nové koupelny. Navrhneme dokonale funkční řešení v nejmodernějším designu.

Abychom se vám mohli plně věnovat, doporučujeme sjednat si nezávaznou osobní schůzku s naším odborným poradcem. Přizpůsobíme se vašemu časovému plánu.

SJEDNEJTE SI SCHŮZKU